Розпорядження

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ ІРШАВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

від 11.06.2018 року

м. Іршава

№ 22

 

Про скликання шістнадцятої сесії районної ради VIІ скликання

     Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», регламенту роботи районної ради VIІ скликання: 

1. Скликати шістнадцяту сесію районної ради VІІ скликання 21 червня 2018 року, о 14 годині, в приміщенні зали засідань районної ради.

2. На розгляд сесії винести наступні питання:

2.1. Про внесення змін у розрахунок до Програми попередження надзвичайних ситуацій та забезпечення пожежної безпеки в Іршавському районі на період 2016-2020 років

2.2.  Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року № 303 «Про районний бюджет на 2018 рік» ( із змінами від 16 січня, 12 березня, 24 квітня 2018 року)

2.3.  Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за січень-березень 2018 року

2.4.  Про затвердження проектної документації

2.5. Про затвердження ліквідаційного балансу комунального підприємства «Архітектура» Іршавської районної ради

2.6. Про затвердження передавального акту комунального закладу «Іршавський центр первинної медико-санітарної допомоги» Іршавської районної ради Закарпатської області та Статуту комунального некомерційного підприємства «Іршавський центр первинної медико-санітарної допомоги» Іршавської районної ради Закарпатської області в новій редакції

2.7.  Про продовження терміну дії договорів оренди №140 та №141 від 07.09.2015 р.

2.8.  Про затвердження здійснених невід’ємних поліпшень орендованого відповідно до договору оренди від 23.07.2015 року №137 майна, яке знаходиться в м. Іршава, вул. Гагаріна, 38 та надання згоди на приватизацію орендованого майна шляхом викупу

2.9. Про передачу в оренду нежилих приміщень в будівлях спільної власності територіальних громад сіл, міста району

2.10. Про виведення з об’єктів освіти та передачу на баланс районної ради будівлі котельні Ільницької ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів

2.11. Про надання відділу освіти Іршавської районної державної адміністрації дозволу на демонтаж надвірної вбиральні Білківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 в с. Білки, вул. Конституції, 58.

2.12. Про реформування друкованого засобу масової інформації та редакції, засновником яких є Іршавська районна рада

2.13. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення, державної власності право оренди на яку підлягає продажу на земельних торгах у формі аукціону для ведення фермерського господарства, яка розташована за межами населеного пункту на території Арданівської сільської ради, Іршавського району, Закарпатської області Головному управлінню Держгеокадастру у Закарпатській області площею 2,6558 га.

2.14. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення, державної власності право оренди на яку підлягає продажу на земельних торгах у формі аукціону для ведення фермерського господарства, яка розташована за межами населеного пункту на території Арданівської сільської ради, Іршавського району, Закарпатської області Головному управлінню Держгеокадастру у Закарпатській області площею 3,2479 га.

2.15. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення, державної власності право оренди на яку підлягає продажу на земельних торгах у формі аукціону для ведення фермерського господарства, яка розташована за межами населеного пункту на території Арданівської сільської ради, Іршавського району, Закарпатської області Головному управлінню Держгеокадастру у Закарпатській області площею 3,3810 га.

2.16. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення, державної власності право оренди на яку підлягає продажу на земельних торгах у формі аукціону для ведення фермерського господарства, яка розташована за межами населеного пункту на території Арданівської сільської ради, Іршавського району, Закарпатської області Головному управлінню Держгеокадастру у Закарпатській області площею 5,0178 га.

2.17. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення, державної власності право оренди на яку підлягає продажу на земельних торгах у формі аукціону для ведення фермерського господарства, яка розташована за межами населеного пункту на території Арданівської сільської ради, Іршавського району, Закарпатської області Головному управлінню Держгеокадастру у Закарпатській області площею 11,0537 га.

2.18. Різне

3. На сесію запросити голову, заступників голови районної державної адміністрації, керівників служб райдержадміністрації та району, міського, сільських голів.

 

Голова ради

 

В.А.Симканинець

Joomla templates by a4joomla