Оголошення

відділу управління майном спільної власності територіальних громад сіл, міста району виконавчого апарату Іршавської районної ради про конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної експертної  оцінки вартості майна спільної власності територіальних громад сіл, міста району

           Мета проведення незалежної оцінки комунального майна: надання в оренду.

Дата оцінки (дата, на яку проводиться оцінка майна): 31.03.2017р.

Балансоутримувач: відділ охорони здоров'я Іршавської районної державної адміністрації (позиції №1,2,4 в таблиці); Іршавська районна рада (позиції №3,5,6 в таблиці)

з/п

Назва об’єкта оцінки

 

Адреса

Площа

кв. м.

 

1.

вбудоване нежитлове приміщення першого поверху будівлі районної стоматологічної поліклініки, що позначене на інвентарній справі літерою «А» № 1-31 і ½ № 1-32.

 

м. Іршава,  провул. Шевченка, 8.

 

19,7

2.

вбудоване нежитлове приміщення другого поверху будівлі  районної стоматологічної поліклініки, що позначене на інвентарній справі літерою «А» №1-64.

м. Іршава,  провул. Шевченка, 8.

13,4

3.

частина даху будівлі районного будинку культури.

м. Іршава, пл. Народна, 1.

4,0

4.

вбудоване нежитлове приміщення другого поверху будівлі районної стоматологічної поліклініки, що позначене на інвентарній справі літерою «А» №1-47.

 

м. Іршава,  провул. Шевченка, 8.

 

13,0

5.

частина вбудованого нежитлового приміщення першого поверху будівлі управління соціального захисту населення Іршавської районної державної адміністрації, що позначене на інвентарній справі літерою «Г» №4-6.

 

м. Іршава, вул. Волошина, 11.

 

3,7

6.

вбудовані нежитлові приміщення першого поверху будівлі районного будинку культури, що позначені на інвентарній справі літерою «А» № 1-91, №1-3, та частина тамбура.

 

м. Іршава, пл. Народна, 1.

 

51,0

Термін виконання робіт: 5 календарних днів.

Наявність об’єктів, що  мають державну таємницю: немає.

Форма власності: комунальна.

Звіт про оцінку має бути складений державною мовою.         

      Вимогами до претендентів для участі у конкурсі є наявність:

– відповідної кваліфікації оцінювачів стосовно оцінки об’єкта оцінки, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними документами оцінювачів та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів, виданими відповідно до чинного законодавства України;

– досвіду суб’єкта оціночної діяльності у проведенні оцінки майна, зокрема подібного майна;

– переліку оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звітів про оцінку майна, та їх особистого досвіду у проведенні оцінки подібного майна;

– письмової згоди оцінювачів, яких додатково буде залучено суб’єктом оціночної діяльності до виконання робіт з оцінки майна.

          До участі в конкурсі можуть бути допущені суб’єкти оціночної діяльності, які діють на підставі сертифікатів суб’єктів оціночної діяльності, виданих відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», якими передбачено здійснення практичної діяльності з оцінки майна за напрямами оцінки майна та спеціалізаціями у межах цих напрямів, що відповідають об’єкту оцінки.

          Конкурсна документація подається в запечатаному конверті з написом «На конкурс» з описом підтвердних документів, що містяться в конверті, зазначенням інформації про те, на який конкурс подається конкурсна документація  та номером контактного телефону претендента, для повідомлення про дату і час проведення конкурсу.

До підтвердних документів належать:

- заява на участь у конкурсі за встановленою формою;

- копія установчого документа претендента;

- копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки і підписання звіту про оцінку майна;

- письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами;

- копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності;

- інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконаних робіт, а також терміну їх виконання. Пропозиції щодо строку виконання робіт слід зазначати в календарних днях.

Конкурсну документацію слід подавати до відділу управління майном спільної власності територіальних громад сіл, міста району виконавчого апарату Іршавської районної ради, що знаходиться за адресою: 90100, м. Іршава, пл. Народна, 3, каб. № 205 до 15.00 год. 31.03.2017 року включно. Телефон для довідок:  2-37-81.

Joomla templates by a4joomla