Засідала комісія з питань бюджету

Сьомого вересня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань плану соціально-економічного розвитку, бюджету, інвестицій та регуляторної політики (голова комісії Матіко І.І.).

В роботі комісії прийняли участь голова районної ради Віктор Симканинець, заступник голови районної ради Володимир Половка, перший заступник голови райдержадміністрації Іван Семак, начальник фінансового управління райдержадміністрації Оксана Симчик, начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Сергій Караслай.

На засіданні було розглянуто питання щодо делегування коштів з міського бюджету до бюджету району для забезпечення інсулінозалежних жителів району.

За в ході обговорення вищезазначеного питання депутатами було прийнято рішення погодити проект розпорядження голови райдержадміністрації "Про розподіл іншої субвенції з місцевого бюджету на 2018 рік".