В Іршавському районі стартував щорічний конкурс "Учитель року - 2020"

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 10.06.2019 № 798. «Про проведення Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» в Іршавському районі стартував щорічний конкурс у номінаціях «Історія», «Початкові класи», «Образотворче мистецтво», «Хімія».

Педагоги-хіміки вдало пройшли зональний етап на базі Свалявської гімназії. Наш район представляли Щока Людмила Іванівна, учитель хімії Підгірнянської ЗОШ І-ІІ ступенів та Староста Мирослава Іванівна, вчитель хімії Загатської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

У результаті між 4 конкурсантами Щока Людмила Іванівна виборола перше місце та представлятиме наш район на обласному етапі.

Вчителі початкових класів (7 педагогів району), історії (3 педагогів) протягом 04-13.11 змагаються у першому етапі зональних змагань, представляючи власний досвід під час проведення конкурсних уроків. 14.11 на базі Луківської ЗОШ І-ІІ ступенів відбудеться І етап зональних змагань учителі образотворчого мистецтва, у якому братимуть участь двоє педагогів нашого району та 1 вчитель Мукачівського району. 18.11 відбудеться заключний етап та підсумки зональних змагань між конкурсантами.