В районі вітали працівників культури та майстрів народного мистецтва

6 листопада, у приміщенні районного будинку культури відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Із професійним святом вітали присутніх керівники району та міста.

Голова районної ради Віктор Симканинець підкреслив високий рівень професійної майстерності тих, хто працює у галузі культури району, організовує та підтримує творчі колективи. Побажав присутнім і їхнім родинам злагоди, затишку та благополуччя, успіхів у роботі.

До вітань долучилися голова районної державної адміністрації Олександр Горін, міський голова Степан Бобик та начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Олена Ісак.

За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у збереження і примноженння культурної спадщини району, активну життєву позицію та з нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва кращих працівників галузі нагороджено спільними грамотами районної ради та райдержадміністрації.

Завершилося свято чудовими концертними номерами у виконанні кращих аматорів району.