Молодіжна месійна організація з Німеччини відвідала Іршавщину

Днями молодіжна месійна соціальна організація з Німеччини відвідала Іршавщину. Разом з головою районної ради Віктором Симканинцем передано гуманітарну допомогу – одяг, взуття, продукти харчування багатодітним і малозабезпеченим родинам сіл Ільниця, Осій та Сільце.

Через зростання цін на продукти, одяг і послуги звичайні сім’ї не в змозі забезпечити свої потреби в повній мірі, особливо багатодітні родини, які змушені економно розпоряджатися коштами.

З боку держави багатодітним родинам передбачено надання різних послуг для успішного функціонування інституту сім’ї. Районна рада завжди підтримує ініціативу надання допомоги тим громадянам, які цього потребують. Дана благодійність в черговий раз доводить, що органи місцевого самоврядування не стоять осторонь гострих соціальних проблем та готові, по можливості, підтримувати незахищені категорії населення.

Батьки подякували за таку хорошу акцію та турботу про багатодітні сім’ї району.