В Іршавівідбувся ІІІ-ій Єпархіальний благодійний фестиваль духовної пісні "Покрий мене о Божа Мати"

З благословення Високопреосвященішого митрополита Мукачівського і Ужгородського Феодора та ініціативи голови Єпархіального відділу архімандрита Агапіта за підтримки начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Олени Василівни Ісак та десятків добрих сердець було проведено третій благодійний фестиваль духовної пісні «Покрий мене о Божа Мати» для підтримки онкохворих та важко хворих дітей. 20 жовтня в місті Іршава було проведено грандіозний фестиваль, в якому взяли участь десять церковних хорів, які прославляють Матір Божу на теренах квітучої єпархії.
Під час фестивалю до всіх присутніх звернувся головний організатор фестивалю Високопреосвященіший митрополит Мукачівський і Ужгородський Феодор,який благословив всіх учасників фестивалю .
Кожен керівник хору був нагороджений почесною грамотою, яку вручав сам митрополит Мукачівський і Ужгородський Феодор. У вітальному слові до присутніх звернувся голова районної ради Віктор Андрійович Симканенець.

На фестивалі були присутні священнослужителі єпархії разом з вірниками Церкві.
Також було проведено підрахунок коштів , загальна сума становить 43 тис 113 гривень.
Ці кошти були розділені по конвертах і передані на лікування діткам.
Першу частину конвертів передали хворим які лікуються на стаціонарі в обласній дитячій лікарні, інші конверти вручили онкохворим діткам які проживають в Іршаві та Іршавському районі, а також передали кошти волонтеру, які будуть перераховані для Васьки Легача - дитини яка бореться з хворобою в Стамбулі проходячи лікування в тамтешній клініці.