У с.Кушниця відкрито спортивний майданчик

22 жовтня у с. Кушниця відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям для гри у футбол. Отримали такий чудовий подарунок завдяки фінансовій підтримці області та місцевої влади, а також зусиллям місцевої громади.

У заході взяли участь заступник голови районної ради Володимир Половка, голова Закарпатської ОДА Ігор Бондаренко, голова Іршавської РДА Олександр Горін та Кушницький сільський голова Михайло Штефко.

Право перерізати символічну стрічку було надано голові Закарпатської ОДА Ігорю Бондаренку, голові Іршавської РДА Олександру Горіну та Кушницькому сільському голові Михайлу Штефку.

Після чого, священнослужителі освятили новозбудований спортивний майданчик.

На завершення церемонії відкриття відбувся товариський поєдинок футбольних команд на новому полі, розпочав матч символічним ударом по м`ячу голова Закарпатської обласної державної  адміністрації Ігор Бондаренко.