Проведено робочу нараду з питання виборів до об'єднаних територіальних громад

18 жовтня з ініціативи голови районної ради Віктора Симканинця проведено робочу нараду щодо проведення перших виборів у об’єднаних територіальних громадах. А саме: Довжанській сільській ОТГ, Зарічанській сільській ОТГ та Кам’янській сільській ОТГ.

До участі у нараді було запрошено голову Іршавської районної виборчої комісії Іллю Зінича, який розповів учасникам наради про терміни здійснення виборчого процесу, порядок утворення виборчих округів, висування кандидатів та про особливості формування бюджетів об’єднаних територіальних громад.

Підбиваючи підсумки наради, Ілля Ілліч закликав усіх неухильно дотримуватися вимог чинного виборчого законодавства України при реалізації його норм під час виборчого процесу.