Відбулася ІХ звітно-виборна конференція Іршавської районної ради ветеранів України

17 жовтня, у великому залі засідань районної ради відбулася IX звітно-виборна конференція Іршавської районної ради ветеранів України, у якій прийняли участь голова районної ради Віктор Симканинець, заступник голови районної ради Володимир Половка, голова районної державної адміністрації Олександр Горін та керуючий справами Іршавської міської ради Володимир Мимріков.

Голова районної ради організації ветеранів України Петро Король доповів про проведену роботу за звітний період з 15 жовтня 2015 року по 17 жовтня 2019 року, позитивні напрацювання та досягнення, а також розповів про проблемні питання.

У своєму виступі Петро Васильович зазначив, що районна організація ветеранів України об’єднує 26 первинних організацій, що функціонують при сільських радах і одна міська. В цьому році до районної організації ветеранів України увійшла і первинна ветеранська організація райспоживспілки, головою якої обрано Воскобійника Івана Юрійовича. «Президія районної ради ветеранів України за звітній період планувала свою роботу згідно з статутом та рекомендацій обласної організації ветеранів. Щорічно проводились семінари з головами первинних організацій. Запровадили ми і нову форму роботи – проведення виїзних засідань президії. Нами було проведено ряд заходів,які заслуговують уваги. Все, що ми з вами зробили за звітній період не можливо було б без підтримки голови районної ради Віктора Симканинця та апарату районної ради, голови Іршавської РДА Олександра Горіна та працівників РДА, а також міського голови Іршавської ОТГ Степана Бобика» - озвучив голова районної ради організації ветеранів України Петро Король.

Після чого присутні заслухали звіт голови ревізійної комісії при районній раді ветеранів України Павла Світлинця.

Порядок денний конференції включав також вибори президії та голови районної ради ветеранів, вибори ревізійної комісії при районній раді ветеранів та вибори делегатів на IX-ту обласну звітно-виборну конференцію ветеранів України.

Упродовж конференції слово для виступу мали: голова первинної ветеранської організації райспоживспілки Іван Воскобійник, голова районного товариства інвалідів Михайло Ісак, голова первинної ветеранської організації с. Імстичево Михайло Ціцак, заступник голови обласної ради ветеранів, голова комісії ветеранів України Володимир Кула, голова первинної ветеранської організації Іршавської об’єднаної територіальної громади Ігор Берегій та ін.

По кожному заслуханому та обговореному питанню, винесеному на порядок денний конференції, було прийнято відповідне рішення. А найголовніше, що одноголосно делегати конференції переобрали діючого голову районної ради ветеранів України Петра Короля на новий термін.

На завершення заходу виступив народний хор ветеранів (керівник О.І.Сідор).