В районі відбулися урочистості з нагоди Дня захисника України

День захисника України — свято, що відзначається в Українi 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. Цей день щорічно переповнює гордістю та хвилюваннями серця мільйонів громадян нашої України.

З нагоди вiдзначення Дня захисника України 11 жовтня, керівництво району, учасники АТО, представники громадських організацій, військовослужбовці урочисто поклали квіти до Пам’ятного знаку Борцям за Свободу та Незалежність України, Героям небесної сотні та загиблим в зоні АТО.

Присутнi хвилиною мовчання пом'янули всiх тих, хто вiддав своє життя за волю та незалежнiсть України.

Настоятель Іршавського греко-католицького храму Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці о. Іван провів панахиду за полеглими бійцями.

Вічна пам’ять їм, вічна шана їхнім сім’ям і близьким, миру і процвітання нашій державі.