Відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради

9 жовтня відбулося засідання бюджетної комісії районної ради, а також спільне засідання постійних комісій районної ради,  на яких депутатами було розглянуто низку проектів рішень, що виносяться на засідання двадцять четвертої сесії районної ради VІІ скликання.

На порядку денному бюджетної комісії депутати розглянули ряд питань. А саме:

1. Про затвердження програми забезпечення фінансування додаткових витрат при придбанні житла дітям-сиротам в 2019 році

2.Про внесення змін до програми покрашення умов платників податків Іршавського району на 20182020 роки

3.Про розгляд рекомендації постійної комісії районної з питань управління майном і приватизації, будівництва, архітектури, інфраструктури, надзвичайних ситуацій та засобів масової інформації щодо фінансування робіт з ремонту даху прибудови будівлі КП «Друкарня»

4.Про внесення змін до рішення районної ради від 18 грудня 2018 року № 442 «Про районний бюджет на 2019 рік» (із змінами від 05 лютого, 11 квітня, 28 травня, 16 липня 2019 року)

5. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за січень-вересень 2019 року

6.Про затвердження нової редакції фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Іршавський центр первинної медичної допомоги» Іршавської районної ради Закарпатської області на 2019 рік

У спільному засіданні постійних комісій прийняли участь голова районної ради Віктор Симканинець, заступник голови районної ради Володимир Половка, заступник голови райдержадміністрації Іван Мошкола, працівники виконавчого апарату районної ради, працівники структурних підрозділів, доповідачі з порядку денного, головні розпорядники коштів.

Головуючий – Віктор Симканинець – ознайомив присутніх із порядком денним засідання двадцять четвертої сесії районної ради VІІ скликання.  Далі депутати розглянули кожен із запропонованих проектів рішень.  Підтримку отримали всі розглянуті питанння.