В Іршавському районі завершилися навчальні збори резервістів та військовозобов'яних

28 вересня відбулося урочисте закриття десятиденних навчань у с. Осій.

Резервісти та військовозобов̍язані навчилися, як вести бій, діяти в критичних ситуаціях, надавати першу медичну допомогу, орієнтуватися на місцевості, застосовувати засоби зв’язку, вдосконалили військові навички,  тощо.

Вітали бійців із завершенням навчань голова районної ради Віктор Симканинець, голова райдержадміністрації Олександр Горін, голова Іршавської ОТГ Степан Бобик, начальник відділу освіти райдержадміністрації Єлізавета Яцканич, директор Центрального табору туристського активу учнів України  с. Осій Іван Матіко, Осійський сільський голова Іван Матіко, військовий комісар Іршавсього РВК майор Микола Красівов.

За зразкове виконання службового обов’язку, підтримання бойової готовності, високу професійну підготовку, проявлену під час проведення зборів з територіальної оборони грамотами районної ради було нагороджено кращих резервістів та військовозобов’язаних військової частини А 7081.

Військовий комісар Іршавсього РВК майор Микола Красівов щиро подякував всім військовослужбовцям, які відповідально віднеслися до своїх обов'язків. Велика подяка інструкторам, які навчали військовослужбовців медичній, тактичній підготовці, орієнтуванні по карті, офіцерам з м. Рівне, які доклали чимало зусиль у допомозі облаштування військового містечка.