Село Довге відсвяткувало 636-ту річницю

15 вересня село Довге відсвяткувало 636-ту річницю від дня заснування. Вітали мешканців села та гостей голова районної ради Віктор Симканинець, Довжанський сільський голова Віктор Симканич. Голова районної ради Віктор Симканинець побажав присутнім міцного здоров’я, наснаги, благополуччя, процвітання та успіхів.

За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток інфраструктури та благоустрій села, активну громадянську й життєву позицію та з нагоди Дня села окремих жителів нагороджено грамотами районної ради.

Програма розпочалася турніром з міні-футболу серед команд Довгого, Приборжавського, Липецької Поляни та Броньки, переможцем якого стала ФК Бронька-Суха. Після чого стартував символічний велопробіг Липецька Поляна – Довге та Приборжавське – Довге.

Концертну програму створили виступи місцевих зірок, ансамблів фольклорних колективів, юних каратистів та інші.

В асортименті свята – дитячі локації, фортеця лабіринт, різноманітні майстер-класи, квести для дітей і юнацтва, традиційна кухня, тематична фотозона, де можна зробити було фото на пам'ять.

Хадлайнером яскравого дійства виступив оркестр радості «Ватага». Після заходу сонця присутні мали змогу милуватися яскравим фаєр-шоу, яке тривало майже півгодини.